Youtube 4.000 Saat

Youtube 4.000 Saat

Youtube 4.000 Saat

Youtube 4.000 Saat izlenme süresi bu kanaldan para kazanmanız açısından çok önemlidir. Bunu birkaç gün deyapacağınızı düşünmeyin. Çünkü Youtube de 4.00 saatlik izlenme süresi yaklaşık 12 ayını alabilmektedir. 

Youtube de İzlenme Süresi Nedir

 Youtube de izlenme süresi abonelerinizin kanalınızda ya da videonuzda geçirdiği zaman aralığıdır. Abonelerinizi videolarınızı ne kadar çok izler ve uzun süre kalırsa izlenme sürenizde buna oranla artıracaktır. Mesela bir saatlik bir video çektiniz. Ve bir aboneniz bu videonuzu ileri geri sardırma yapmadan başta sona kadar hepsini sabırla izlerse bu size bir saatlik izlenme süresi, kazandıracaktır. Izlenme sürenizin kanalınızı üzerinden takip edeceğinizi için kaç sat izlenmedim merakınız da olmayacaktır. 

Youtube İzlenme Süresi Artırma Yolları

Geniş kullanıcı ağına sahip olan ve günden güne büyüyen Youtube kanalı sadece sizi bilgilendirmek amacı ile değil, aynı zamanda para kazanmanız açısından da çeşitli imkanlarsağıyor.  Birinin kanalından öğreneceğiniz güncelbilgiler aynızamanda o kişinin para kazanmasına imkân tanıyor. Günümüzde bu işi melek haline getiren çok sayıda kişi vardır.  Ancak youtube üzerinden para kazanmak için belirli kurallara ve şartlara uygun olmanız gerekiyor. Bunlardan bir tanesi de Youtube 1.000 aboneye ve 4.000 saatlik izlenme süresine erişmiş olmanız gerekiyor. 

Bunu yukarıda anlattığımız gibi bunu birkaç hafta ya da birkaç ayda yapamazsınız.  Youtube kanalı açıp içerik yüklemeye başladıktan sonra en az 1 yıl gibi bir süre geçirmeniz ve youtube etkileşim halinde olmanız gerekiyor. Bazı kimseler bu işi hile ile yapmaya çalışsalar da maalesef bu konuda pek başarılı olup olmadığı konusunda da tereddüt var    Youtube4.000 Saat izlenme satın almak yerine organik ve gerçek çalışmalarla bu işi yapmanız sizin için doğru olur.  Kanalınızda her zaman etkili ve yararlı içerikler paylaşın ve diğer kanalların paylaşımlarına bol bol beğeni yorum yapıp, sizin de kanalını takip etmeleri konusunda ricada bulunun.

Diğer kullanıcıların paylaşımlarını altına yapacağınız her bir yorum başka kullanıcılar tarafından da görülüp on<merakuyandıracaktır. Böylece hem ziyaretçi sayınız hem de izlenme oranınız artacaktır. Bu şekildeyoutube4.000saatizlenmesüresinin ta bu şekilde tamamlamakistiyorsanız mutlaka uzun süreli videolarçekmeye gayret edin. 30 dakikalık izlenme süresi ile 60 dakikalık videonun izlenme süresi birbirinden farklı olmaktadır.  60 dakikalık bir video size daha fazla izlenme süresi kazandıracaktır 

İzlenme Süresi Mi Abone Süresi Mi Önemlidir

Youtube 4.000 Saat izlenme süresi için abone sayfanızı çokfazla olması gerekir. En az 1 000 abonesi olan kullanıcılar bu alanda çok fazla başarılı olmaktadır. Özellikle para kazanmak için   youtube kanalınızda içerikpaylaşırken ziyaretçilerinizin de kanalınıza abone olması konusunda ricada bulunun. İzlenmesi yeter düşüncesine kesinlikle katılmayın.

3 Dakika Önce