İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür

İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür

İnstagram Keşfete Düşürme 

İnstagram kullanımı sadece ülkemizde değil, dünya genelinde yaygın hale gelmiştir. Içerik paylaşmak beğenmek, yorum yapmak keşfete düşmek hepsi instagram kullanıcıları için çok önemli hale gelmiştir. Özellikle İnstagram Keşfete Düşürmekullanıcılar için ayrı bir önem taşımaktadır. Özellikle kurumsal bir kimlik taşıyan işletmeler keşfet sekmeksinde mutlaka yer almak istiyor. Fenomen olmanız en etkili yolukeşfet sekmesi olmaktadır. 

İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür 

İnstagram Keşfete Düşürme için her şeyden önce instagramalgoritmasını iyi anlayıp tanımanız gerekiyor. Her hesap için farklı bir akış yaratan İnstagram algoritması takipçi ve beğeni sayısına göre hareket etmektedir. Paylaşımlarınızı belirli bir takipçi ve beğeni sayısına ulaştığı zaman. Keşfete düşme ihtimaliniz çok yüksek olacaktır. Özellikle yeni açılan İnstagram hesapları ile takipçi ve beğeni sayısı çok olmayan veya gerçek olmayan hesapların keşfete düşme olasılığı da oldukça düşüktür.   

İnstagram Keşfete Düşmek Neden Bu Kadar Önemli 

Sosyal medya mecraların kullanımı günden güne yaygınlaşmaktadır. Kullanıcıların bu uygulamalar üzerinden fenomen olmak tutkusu ile kurumsal işletmelerin de sektöründe daha geniş bir kitleye sahip olması için keşfeteçıkma gibi çeşitli imkanlar oluşmaya başladı. Çok sayıda takipçi binlerce beğeni ya da sayısız yorum ve daha fazlası uygulama üzerinde keşfete düşmenize katkı sağlayacaktır. Organik bir şekilde keşfete düşmek ve daha fazla kullanıcıya ulaşmak için de dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz. 

Keşfete Düşmek İçin Gerekli İpuçları

İnstagram Keşfete Düşürme için ipuçları kısaca şunlardır: 

• Yararlı ve uyumlu içerikler paylaşın. Örneğin güncelolaylar haberler ve benzeri içerikleri hazırlanmanız gerekir.

• Paylaşmak için hazırladığınız resmi ya da videolar için uygun filtre seçimleri yapın.

• İçeriklerinizi paylaşırken mutlaka konum bildirin

• Aslında instagram keşfete düşmek için en önemli detay etiket yapmaktır.  

• Yapacağınız uygun etiketler sayesinde dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya ulaşma imkanına sahip olacaktır.

• Paylaşım saatleri de instagram keşfete düşürme konusunda çok önemli bir faktör olmaktadır. Yani paylaştığınız içeriğini ilk bir saatinde daha çok yorum beğeni ve ziyaret edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle herşeyden önce paylaşım yaparken kullanıcıların hangi saatlerde İnstagram kullandığına bakmanız gerekiyor. 

• Video şeklindeki içeriklerin beğenilmesi ve keşfete düşmesi daha kolay olacaktır. Ancak hazır videolarkullanmak bu konuda size yardımcı olmayacaktır. 

• Ayrıca instagram üzerinden sık sık canlı yayın yağma vbunları hikayelerinize yayınlamanız da bu konuda doğru bir seçenek olacaktır 

 İnstagram Keşfete Düşürme İçin Kesinlikle Yapmayacağınız Durumlar

 Birçok kullanıcı İnstagram keşfete düşürme için hileye başvurmaktadır. Ancak para ile satın alacağınız takipçi beğeni ya da yorumlar ile kendinizi kandırmış olacaktır. Acımasız algoritmalar kullanıp hile ile keşfete düşürme çabalarınızı boşa gidecektir. Bunun için her şeyi kuralına göre uygulayarakorganik hesaplar ve paylaşımlar yapmaya özen gösterin.

3 Dakika Önce